Тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" в Чернівецькій області

Тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" в Чернівецькій області

21-22 вересня 2018 року для жінок-представниць міста Чернівці та Чернівецької області відбудеться 2-денний тренінг, що спрямований на навчання та мотивацію жінок до підприємницької діяльності.

Цільовою аудиторією тренінгу є:

- Жінки-представниці місцевих громад

- Жінки-представниці громадських організацій регіону

- Жінки, які перебувають на обліку у фондах зайнятості

- Інші жінки, які хочуть відкрити свою справу

В перший день тренінг ознайомить вас із складовими підприємницької діяльності та гендерними особливостями ведення бізнесу, допоможе віднайти ідею для відкриття власного бізнесу та отримати інструментарій для її реалізації.

В другий день тренінгу ви відвідаєте успішне підприємство в м. Чернівці та отримаєте практичні поради та рекомендації щодо відкриття бінесу від жінки-власниці підприємства.

Крім того, кожній учасниці буде запропоновано розробити свій власний бізнес-план і представити його на фінальному заході в м.Київ.

Найкращим бізнес-планам буде надано субгрант на їх реалізацію.

Дата проведення тренінгу: 21-22 вересня 2018 р.

Місце проведення тренінгу: готель "Буковина", вул.Головна, 141, м. Чернівці

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасницям буде забезпечено харчування та проживання протягом двох днів тренінгу, а також можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків в межах 300 грн. (в обидві сторони).

Реєстрація на тренінг здійснюється до 18:00 19.09.2018 р. Для реєстрації просимо заповнити Google форму за посиланням: https://goo.gl/forms/Tbpq9A7wHLvG2bL72

Учасницям, які були відібрані до участі у тренінгу, буде повідомлено про результат до 20:00 19.09.2018 р.

За додатковою інформацією ви можете звернутись за тел.: +38(050)804-30-22, або написати листа на електронну адресу: info@womeninaction.com.ua (Світлана Шевченко, керівниця проекту "Жінки-лідерки змін:підтримка регіональних бізнес ініціатив").