Тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м.Київ та Київської області

Тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м.Київ та Київської області

16 -17 листопада 2018 року для жінок-представниць міста Київ та Київської області відбудеться 2-денний тренінг, що спрямований на навчання та мотивацію жінок до підприємницької діяльності.

Цільовою аудиторією тренінгу є:

- Жінки-представниці місцевих громад

- Жінки-представниці громадських організацій регіону

- Жінки, які перебувають на обліку у фондах зайнятості

- Інші жінки, які хочуть відкрити свою справу

В перший день тренінг ознайомить вас із складовими підприємницької діяльності та гендерними особливостями ведення бізнесу, допоможе віднайти ідею для відкриття власного бізнесу та отримати інструментарій для її реалізації.

В другий день тренінгу ви відвідаєте успішне підприємство у м. Київ та отримаєте практичні поради та рекомендації щодо відкриття бінесу від жінки-власниці підприємства.

Крім того, кожній учасниці буде запропоновано розробити свій власний бізнес-план і представити його на фінальному заході в м. Київ.

Найкращим бізнес-планам буде надано субгрант на їх реалізацію.

Дата проведення тренінгу: 16 -17 листопада 2018 р.

Місце проведення тренінгу: готель Рейкарц Раціо, вул. Ямська, 52, м. Київ

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасницям буде забезпечено харчування та проживання протягом двох днів тренінгу, а також можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків в межах 300 грн. (в обидві сторони).

Реєстрація на тренінг здійснюється до 18:00 14.11.2018 р. Для реєстрації просимо заповнити Google форму за посиланням: https://goo.gl/forms/TmLxi0Zvrd00CGEo2

Учасницям, які були відібрані до участі у тренінгу, буде повідомлено про результат до 20:00 14.11.2018 р.

За додатковою інформацією ви можете звернутись за тел.: +38(050)804-30-22, або написати листа на електронну адресу: info@womeninaction.com.ua (Світлана Шевченко, керівниця проекту "Жінки-лідерки змін:підтримка регіональних бізнес ініціатив").