9-10 листопада відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" в Івано-Франківській області

9-10 листопада відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" в Івано-Франківській області

Учасницями тренінгу в Івано-Франківську були представниці різних соціальних та професійних груп: активістки громадських організацій регіону, лідерки які займаються соціальним підприємництвом, спеціалісти в галузі сільського господарства. З самого початку тренінгу було швидко налагоджено дружню і позитивну атмосферу, що створило умови для невимушеного спілкування, навчання та діалогу.

Основним запитом більшості було здобути системні знання щодо формалізації ідеї в кінцевий документ у вигляді бізнес-плану, а також підвищити навички з його складання.

Деякі учасниці тренінгу вже мали власну справу,і мали на меті вивести її на новий рівень, особливо в аспекті стратегічного планування, планування витрат і прибутків, тощо. Тому більша кількість питань стосувалась визначенню витрат на інвестиційній і експлуатаційній стадії проекту, нарахуванню податків, визначенню показників рентабельності і окупності проекту. Особливий інтерес викликали матеріали щодо генеруванню і виборуідей для бізнесу, тому кожна учасниця відповіла на ряд ключових запитань, які допомагають визначитись з ідею конкретній особі. Велика увага була також сконцентрована на розумінні цінності, яку задовольняє майбутній продукт, та каналах його просування.

Під час другого дня тренінгу учасниці зустрілися з власницею Театра Кіно «Люм`єр» Лідією Шкрібляк, яка детально розповіла про історію створення свого бізнесу та надала практичні рекомендації щодо успішної реалізації бізнес-ідеї.

Дякуємо всім учасницям за проявлений інтерес до тренінгу та активну участь!