5-6 жовтня відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м. Харків та Харківської області

5-6 жовтня відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м. Харків та Харківської області

5-6 жовтня відбувся дводенний тренінг для представниць м. Харків та Харківської області.

Учасницями тренінгу в Харкові були представниці різних соціальних та професійних груп: активістки, що займаються соціальним підприємництвом, працюють у сфері надання навчальних послуг, медичні працівниці. Тренерки, зважаючи на різноманітність цільової групи, інтегрували матеріал згідно очікувань учасниць, які вони проговорили на початку тренінгу. Під час представлення блоку, присвяченому психологічній мотивації до підприємницької діяльності, учасниці досить активно в груповому форматі опрацювали «Психологічний профіль жінки-підприємця», склали індивідуальні плани саморозвитку, коментували власний досвід особистісного зростання.

Всі жінки-представниці виявили високий рівень підготовки за запропонованою темою і прийшли на тренінг з чітко сформульованими власними ідеями. Основним запитом більшості було здобути системні знанняформалізації ідеї в кінцевий документ у вигляді бізнес-плану, а також підвищити навики з його складання. Особливий інтерес був проявлений при розгляді алгоритму апробації ідеї, важливості початкового експерименту для з’ясування попиту на продукт, визначенню витрат на інвестиційній та експлуатаційний стадії проекту, формуванню ціни продукту, визначенні нарахувань і утримань із заробітної плати при визначенні витрат на оплату праці. Цікавим виявився обмін досвідом, коли учасниці ділились власними напрацюваннями щодо організації власної справи.

В другий день тренінгу відбулась зустріч з власницею студії танців «АВАН-СЦЕНА» Ларисою Потімковою, яка поділилася секретами успіху у сфері мистецтва. Пані Лариса розповіла, як їй вдалося відкрити приватну школу танців, які проблеми стояли на її шляху, та як вони їх подолала. Лариса Потімкова своїм прикладом вмотивувала учасниць до рішучих дій та надала їм поради щодо відкриття бізнесу.

Дякуємо всім учасницям за проявлений інтерес до тренінгу та активну участь!