28-29 вересня відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м. Черкаси та Черкаської області

28-29 вересня відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м. Черкаси та Черкаської області

28-29 вересня відбувся дводенний тренінг для представниць м.Черкаси та Черкаської області.

Тренінг дозволив залучити та об`єднати різних представниць як за соціальним статусом, так й за сферою професійної самореалізації, адже участь взяли жінки різних сфер суспільної діяльності: громадські активістки та волонтерки, у тому числі з благодійних організацій, асоціації працівників, міжнародної агенції та фонду розвитку.

Для багатьох учасниць підприємницька діяльність була знайомою, адже жінки вже мали свої актуальні бізнес ідеї щодо втілення. Серед учасниць були і представниці діючого бізнесу (психологічні послуги,організація та проведення свят, навчання англійської мови, спортивна тренерська діяльність).
Особливо цінним для учасниць був досвід командної роботи та нові знайомства. Учасниці обмінялися контактами, активно ділилися своїм досвідом та знаннями одна з одною. Дуже цікавим був досвід учасниці Хоменко Олени, яка замається підприємницькою діяльність в сфері агротуризму – вирощує сад,обробляє продукцію та реалізує її.

В другий день тренінгу відбулися дві цікаві зустрічі з успішними жінками-власницями бізнесу. Ольга Касьянова, власниця Event-агенції "KasyaNova Event" поділилася з учасницями секретами успішного бізнесу та надала рекомендації, як уникнути проблем на шляху сворення власної справи. Учасниці також дізнались про історію створення бізнесу та отримали поради від Олени Семеніхіної, власниця ресторану здорового харчування "FoodHacker", який містить в собі кондитерську та службу доставки дієтично збалансованих страв для здорового харчування.

Це були два насичених та продуктивних дні! Дякуємо учасницям за проявлений інтерес та активну участь у тренінгу!

Бажаємо успіху у відкритті власної справи!