21 грудня відбувся ФОРУМ "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив"

21 грудня відбувся ФОРУМ "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив"


21 грудня відбувся фінальний захід проекту – Форум «Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив».

Під час Форуму говорили про ґендерну політику та жіночий бізнес в Україні, ділилися досвідом підприємницької діяльності, а також презентували найкращі бізнес-плани.

Зокрема, Урядова уповноважена з питань ґендерної політики Катерина Левченко ознайомила учасниць та учасників Форуму з пріоритетами державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Україні. Разом з Катериною Ілікчієвою, Національною консультанткою з ґендерної рівності та антидискримінації, обговорили правові механізми забезпечення ґендерної рівності в Україні. Наталія Бондар, засновниця МГО “Жінка III тисячоліття”, екс-голова Голосіївської РДА в м. Києві, розповіла про те, як саме держава підтримує жіноче підприємництво в Україні, а членкиня Ради Директорів Спілки Українських Підприємців Юлія Алєксєєва сказала мотивуюче слово щодо підтримки жіночого лідерства та жіночого підприємництва в Україні. Крім цього, поради, як започаткувати успішний бізнес через творчість, надала Світлана Сорока, власниця школи макіяжу Soroka, авторка парфуму Muza та бьюті-тренерка.

В кожному місті нашої мальовничої країни під час проведення тренінгів команда Благодійного фонду «Рівність і взаємоповага» знайомилася з чарівними жінками – професіоналками своєї справи. Під час тренінгів учасницям було запропоновано розробити та подати власні бізнес-плани. Враховуючи основні критерії оцінок: актуальність та життєздатність ідеї, точність розрахунків та інноваційність, кваліфікаційна комісія відібрала найкращі 6 бізнес-планів, які змагалися за можливість отримати субгрант для підтримки своєї бізнес-ідеї. За результатами незалежного та об`єктивного оцінювання перемогу у Конкурсі бізнес планів в рамках проекту «Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив» отримала Олена Сержантова «Фруктово-горіхові снеки».

В рамках Форуму була також проведена виставка, де майстрині, для яких захоплення переросли в формат підприємницької самореалізації, презентували свої наробки та ділилися особистим та професійним досвідом з учасницями та учасниками заходу.

Дякуємо всім учасницям та учасникам за активність, професійність, цілеспрямованість та амбітність, чудові ідеї та презентації!

Бажаємо успіхів у реалізації вашої справи!