21-22 вересня відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м. Чернівці та Чернівецької області

21-22 вересня відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м. Чернівці та Чернівецької області

21-22 вересня відбувся дводенний тренінг для представниць м.Чернівці та Чернівецької області.

Учасницями тренінгу були представниці різних соціальних та професійних груп: активістки, що займаються соціальним підприємництвом, працюють в галузі сільського господарства, представниці громадських організацій регіону, представниці місцевих громад, жінки що знаходяться в відпустці по догляду за дитиною, працівниці державних установ.

На початку тренінгу традиційно говорили про цілі та мету заходу, визначили очікування та познайомилися з учасницями. Вправа «знайомство» та прийняття правил групової роботи створили безпечні умови для невимушеного спілкування та навчання.

Особливу активність учасниці проявили в блоці, присвяченому «психологічній мотивації до підприємницької діяльності». Досить активно в груповому форматі учасниці опрацювали «Психологічний профіль жінки-підприємиці» та в результаті склали індивідуальні плани саморозвитку.

Під час презентації другого блоку «Відкриття власного бізнесу: від ідеї до реалізації» та третього «Розробка та презентація бізнес-планів», велика кількість питань була сконцентрована на розумінні цінності, яку задовольняє майбутній продукт та канали його просування. Крім того, цікавим для учасниць був і обмін досвідом, коли кожна ділилась власними напрацюваннями в діяльності з організації власної справи.

В другий день тренінгу відбулась зустріч з дієтологом та власницею Центру естетичної медицини "Грація" Наталією Бочаровою та власницею "Віденської кав`ярні" Людмилою Грекул у місті Чернівці. Під час зустрічі учасниці мали унікальну можливість дізнатись про "історії успішних бізнесів" Наталії та Людмили, отримати відповіді на свої запитання, а також поділитись досвідом у створенні та відкритті власної справи.

Дякуємо всім учасницям за проявлений інтерес до тренінгу та активну участь!