2-3 листопада відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м. Дніпро та Дніпропетровської області

2-3 листопада відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м. Дніпро та Дніпропетровської області

Учасницями тренінгу в Дніпрі були представниці різних соціальних та професійних груп: активістки, що займаються соціальним підприємництвом, працюють в сфері надання навчальних послуг, медичні працівниці.Більшість учасницьприйшли на тренінг вже з ідеями щодо відкриття власної справи, із задоволенням ділились своїми напрацюваннями і баченням розвитку обраного напряму.

Під час тренінгу було висвітлено досить широке коло питань, як з теоретичної так і з практичної точки зору. Відпрацьовувалисьнавички формування бізнес-моделі на прикладі моделі Canvas, для чого учасниці були поділені на чотири групи і отримали завдання заповнити запропонований шаблон з дев’ятьмаосновними елементами. З огляду на ідеї, озвучені на початку тренінгу, було здійснено вибір чотирьох напрямків, за якими велись подальша робота. Серед ідей, які розроблялись можна виділити такі: виробництво експрес-меду за авторською методикою, створення школи етикету, створення реабілітаційного центру з новітніми методиками і комплексним дослідженням, створення центру дозвілля для людей віком 50+.

Представлені результати командної роботи підтвердили розуміння викладеного матеріалу, вміння «прокачати» ідею за запропонованою методикою іналежним чином представити результати.

В другий день тренінгу відбулась зустріч з Наталією Тракт, засновницею Сімейного центру «DAR», яка ділилася успішним досвідом відкриття своєї справи. Наталія розповіла про те, як віднайшла ідею для такого бізнесу та, яким чином їй вдалося досягнути такого результату.

Дякуємо всім учасницям за проявлений інтерес до тренінгу та активну участь!