16-17 листопада відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м.Києва та області

16-17 листопада відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м.Києва та області

Тренінг складався з майже однорідного складу учасниць, як з точки зору практичного досвіду реалізації бізнес-процесів, так й з точки зору мотивації – майже всі знали що вони очікують від тренінгу, чого їм не вистачає для реалізації власного проекту, які навички вони прагнуть сформувати для подальшої успішної діяльності. Досить швидко було налагоджено контакт з учасницями, створено дружню атмосферу що надало можливості кожній, хто бажав формулювати запитання, доповнювати відповіді, дискутувати.

Особливий інтерес був проявлений при розгляді алгоритму апробації ідеї, важливості початкового експерименту для з’ясування попиту на продукт, визначенню витрат на інвестиційній та експлуатаційний стадії проекту, формуванню ціни продукту, визначенні нарахувань і утримань із заробітної плати при визначенні витрат на оплату праці.

Цінним для учасниць був досвід командної роботи та нові знайомства: вони обмінялися контактами, активно ділилися свої особистісним досвідом та знаннями одна з одною.

Під час другого дня тренінгу учасниці зустрілись з Наталією Узарською, засновницею Студії краси та Академії Ladyspace. Наталія розповіла про свій досвід відкриття бізнесу, а також поділилася практиками підтримки жіночого підприємництва.

Дякуємо всім учасницям за проявлений інтерес до тренінгу та активну участь!