12-13 жовтня відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м. Краматорськ та Донецької області

12-13 жовтня відбувся тренінг "Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив" для представниць м. Краматорськ та Донецької області

12-13 жовтня відбувся дводенний тренінг для представниць м. Краматорськ та Донецької області.

Тренінг складався з майже однорідного складу учасниць, як з точки зору практичного досвіду реалізації бізнес-процесів, так й з точки зору мотивації – майже всі знали, що вони очікують від тренінгу, чого їм не вистачає для реалізації власного проекту, які навички вони прагнуть сформувати для подальшої успішної діяльності.

Було швидко налагоджено контакт з учасницями, створено дружню атмосферу, що надало можливості кожній, хто бажав формулювати запитання та дискутувати. Позитивно сприймався як теоретичний матеріал, так й робота в групах над проектом з подальшою його презентацією та захистом. Переважна більшість учасниць вважає головною проблемою для реалізації власного бізнесу – відсутність джерел фінансування на початковому етапі. Крім цього відзначалися таки проблемні аспекти, з якими учасниці стикаються на практиці, як: вибір каналів продажу та пошук клієнтів, ведення бухгалтерії, розширення бізнесу, набір персоналу, бізнес-планування, фінансове планування, фінансовий контроль та ефективне управління власним бізнесом.

Особливо цінним для учасниць був досвід командної роботи та нові знайомства. Учасниці обмінялися контактами, активно ділилися свої особистісним досвідом та знаннями одна з одною.

В другий день тренінгу відбулася надзвичайно цікава зустріч з Яною Вишиванюк, власницею студії керамічного виробництва. Пані Яна ділилася з учасницями не тільки своїм досвідом щодо відкриття бізнесу, а й провела повноцінну екскурсію по цеху керамічного виробництва. Це була дуже наповнена зустріч, під час якої учасниці в дружній атмосфері обговорили практичні моменти щодо започаткування власної справи.

Дякуємо всім учасницям за проявлений інтерес до тренінгу та активну участь!